Lektorské a poradenské činnosti se věnuji 14 let, především v oblasti psychosociálních dovedností a rozvoje tvořivosti. Studia na Univerzitě Karlově (teologie, andragogika), Akademii múzických umění (katedra autorské tvorby), Université Michel de Montaigne ve Francii (divadelní umění), výcviky a kurzy, kterými prošla, mají společného jmenovatele – zájem o poznání, které předává dál. Mým darem je laskavý přístup a plná přítomnost, kterou věnuji každému člověku ve chvíli, kdy s ním pracuji.

Poradenství

Nabízím individuální poradenství v oblasti rozvoje a růstu. Člověka vnímám jako souhru těla, duše a mysli. Snažím se naslouchat klientovu příběhu s úctou a pokorou. Vytvářím prostor důvěry pro společné hledání a objevování možností, jak léčit sám sebe, porozumět své životní situaci a rozvíjet svůj potenciál. K této podpoře a péči využívám zkušenosti z univerzitního vzdělání, z výcviku bioenergetiky, jógy, meditací, mantry, aromaterapii, tanatoterapii, práci s vnitřním partnerem.

Hodinová konzultace stojí 900 Kč.

Moon Mother

Jako Moon Mother nabízím individuální požehnání a léčení lůna. Aromaterapeutické masáže, indviduální hodiny rétoriky a lektorských dovedností, ženské rituály a poradenství v oblasti vzdělávání a rozvoje.

Nová kniha Příběhy z Malého Tibetu. Celkem 46 tradičních pohádek a folkových příběhů, dále skutečné životní příběhy lidí, kteří dnes žijí v oblasti Ladaku též nazývané Malý Tibet, a nakonec několik zbrusu nových pohádek     a povídek od dětí ze soukromé školy Spring Dales Public v Mulbeku. Rozsah 202 stran. Pevná vazba, ilustrovaná. Cena 229 Kč. Napsala Aneta Pavlová a Luboš Pavel. Kniha vychází ve spolupráci s organizací Brontosauři v Himálajích a nadací T-soft Eternity.

K dostání ZDE.

Právě vzniká ve spolupráci s nakladatelstvím Grada nová kniha meditačních příběhů

s názvem Kouzelná zahrada.